Lobbynetwerk

Samen lobbyen. Op zowel Europees en Haags niveau onderhouden we stevige relaties. Door als regio op te treden vergroten we de kansen. Op basis van de inhoud van de Stedelijke Agenda 2018-2022 stelt het lobbynetwerk van BrabantStad de lobbyagenda’s samen.

Netwerk Europa

Mw. C. (Charlotte) Bol
Programmabureau BrabantStad
EU Liaison Officer BrabantStad
06 – 52 79 41 57
cbol@brabant.nl

Dhr. V.K.G.A. (Vic) van den Broek
Gemeente Breda
076 – 529 91 15
E  vkga.van.den.broek@breda.nl

Dhr. R. (Rob) ter Steege
Gemeente Eindhoven
T 06 – 55 13 42 65
E r.ter.steege@eindhoven.nl

Dhr. drs. A.J.L. (Ton) van Lier
Gemeente Helmond
0492 – 58 73 97 / 06 10 98 31 34
t.van.lier@helmond.nl

Dhr. E. (Edwin) Teurlincx
Gemeente ‘s-Hertogenbosch
T 06 – 46 03 04 26
E  e.teurlincx@s-hertogenbosch.nl

Dhr. S. (Sander) Linssen
Gemeente Tilburg
06 – 25 73 05 25
sander.linssen@tilburg.nl

Dhr. ir. J. (Jop) van Unnik
Provincie Noord-Brabant
073 –  680 83 47 / 06 – 55 68 66 20
jvunnik@brabant.nl

Netwerk Den Haag

Dhr. L. (Laurens) Minderhoud
Provincie Noord-Brabant
06 – 42 80 76 96
Lminderhoud@brabant.nl

Mw. AE. (Esmeralda) Huizen
Gemeente Breda
T  06 – 25 75 53 83
E  ae.huizen@breda.nl

Mw. I. (Iris) Smolders
Gemeente Eindhoven
06 – 10 79 92 45
E r.ter.steege@eindhoven.nl

Dhr. R. (Rick) Buter
Gemeente Helmond
06 – 27 24 16 69
R.Buter@helmond.nl

Mw. S. (Sophie) van Hof
Gemeente Eindhoven
T 06 – 10 83 97 19
E s.van.hof@eindhoven.nl

Mw. T. (Teuntje) Stoopen
Gemeente Tilburg
06 – 50 05 73 47
E teuntje.stoopen@tilburg.nl

Dhr. R. (Rogier) van Oudheusden
Gemeente ’s-Hertogenbosch
06 – 21 83 92 15
r.vanoudheusden@s-hertogenbosch.nl

Mw. M. (Manon) Stevens
Provincie Noord-Brabant
06 – 18 30 33 15
MStevens@brabant.nl